O KLUBU

SPOLEČNÝ KONÍČEK

Ferrari Owners´ Club Czech Republic působí v ČR od roku 2008, kdy se stal součástí rodiny Ferrari S.p.A se sídlem v Maranelle, a začlenil se tak mezi další bezmála pět desítek oficiálních Ferrari Owners´ Clubů po celém světe, které sdružují přes 17 000 členů. Naším cílem je nejen šíření dobrého jména značky Ferrari, ale také a zejména vytvoření adekvátního zázemí pro vlastníky a milovníky vozů z Maranella, které spojuje vášeň pro tuto italskou ikonu s černým hřebcem v logu. Klub umožňuje svým členům sdílet společně zážitky a radost z jízdy. Ferrari nejsou jen auta. Ferrari jsou součástí našeho životního stylu.

SPOLEČNÁ JÍZDA

Jako klub organizujeme celé spektrum akcí – vybere si opravdu každý dle svých časových a rodinných možností! Ať už to jsou kratší výjezdy po jedinečných místech u nás i v zahraničí, pánské či partnerské jízdy, rodinné výlety nebo vícedenní klubové teambuildingy, kde s programem myslíme i na nejmenší. Projet se ve Ferrari je fajn, ale co teprve společná jízda! Můžeme vám zaručit, že s námi vás žádné fádní projížďky nečekají. Naopak, čekají vás intenzivní zážitky!

SPOLEČNÁ JÍZDA

SPOLEČNÉ ZÁŽITKY

Nejsme uzavřený kolektiv, naopak se rádi účastníme akcí spojených s Ferrari po celém světě! Ať už se jedná o závody (včetně Grand Prix F1) nebo po návštěvu automobilky v Maranellu. Akce pořádáme a úzce spolupracujeme s českým výhradním dealerem vozů Ferrari Scuderie Praha či ostatními Ferrari Owners‘ Cluby, jejichž trendy a kalendáře bedlivě sledujeme.

Nebráníme se ani „obdivu“ zvenčí – radost fanoušků je i naší radostí.

SPOLEČNÉ ZÁŽITKY

Nebráníme se ani „obdivu“ zvenčí – radost fanoušků je i naší radostí.

SPOLEČNÁ FERRARI RODINA

Je nás stále více a jsme za to rádi! A co vy? Také vlastníte Ferrari? Láká vás sdílet svou vášeň pro rychlá auta s ostatními, stejně zapálenými automobilovými nadšenci? Chcete vědět, co se ve světě Ferrari děje a nenechat si ujít nové trendy? Pak jste na správné adrese! U nás se vám dostane vřelého přijetí a rodinného zázemí. Stále váháte? Vyplňte formulář níže a vyzkoušejte si nezávazně, jaké to je být členem naší rodiny.

SPOLEČNÁ FERRARI RODINA

CHCETE SE STÁT ČLENEM?